Naučte se odlišit realitu od fikce a potom vyléčit cukrovku!

Hlavní omyl českých diabetiků, kteří zkracují svůj život

Mudr. Vitezslav Dvořák - český endokrinolog. Dnes je považován za nejlepšího specialistu na léčbu diabetu v zemi. Všichni slavní lidé s diabetem se snaží domluvit schůzku s ním. Přicházejí k němu pacienti z Francie, Německa, Velké Británie a dalších zemí. Je to jeden z předních endokrinologů v EU. Napsal 32 vědeckých knih a třikrát více vědeckých publikací v různých časopisech.

Mudr. Vítězslav Dvořák zřídka dává rozhovor, ale souhlasil s odpovědí na otázky našeho korespondenta. Níže najdete důležité pokyny, které vám pomohou v boji proti cukrovce.

Mudr. Vítězslav Dvořák JE NAPROSTO PŘESVĚDČEN, ŽE CUKROVKA DRUHÉHO TYPU JE V DRTIVÉ VĚTŠINĚ PŘÍPADŮ LÉČITELNÁ POMOCÍ MODERNÍCH POZNATKŮ!

Témata zahrnutá v materiálu:

 • Co je nejdůležitější v léčbě diabetu?
 • Proč 95% diabetiků nemůže zvládnout svou patologii?
 • V jakých případech existuje možnost úplného vyléčení diabetu?
 • Jaké jsou moderní způsoby boje proti nemoci?

Lékaři bijí na poplach a lékárny využívají nemocných lidí

Mudr. Vítězslav Dvořák:

"Zatím jsou léky na bázi metforminu téměř základem většiny terapií. Je to však omyl pacientů a negramotných lékařů. Metformin je cesta k nemocem a předčasné smrti. Nejde o uzdravení. Pokud jste se obrátili na svého lékaře s diabetem druhého typu a předepisuje vám léčbu založenou na těchto lécích, utečte od takového lékaře.

Jediné, co tyto léky dělají, je zvýšení hladiny inzulínu v krvi na kritické hodnoty. Kvůli tomuto množství inzulínu se krev stává hustou jako kondenzované mléko. Ve velkém množství inzulín způsobuje obrovské poškození těla. Doslova ničí játra, ledviny a další orgány. Ve své konzistenci a účinku je inzulín podobný žaludeční kyselině. Představte si, co by se stalo, kdyby žaludeční kyselina vyplnila vnitřní orgány. Spálí je kyselinou!

Vysoká hladina inzulínu, která ničí buňky, přispívá k jejich abnormálnímu rozdělení a to je již onkologie. Z tohoto důvodu se rakovina vyvíjí u 28% diabetiků, podle statistik.

Kromě toho vysoký obsah inzulínu vede k rychlému ucpání cév cholesterolem, protože s inzulínem proudí hustá krev velmi špatně. Výsledkem je, že krevní cévy jsou ucpané cholesterolem, což zase vede ke zvýšení tlaku. Hypertenze trpí 98% diabetiků. Existuje mnoho dalších problémů s kardiovaskulárním systémem.

Seznam hrozivých účinků léčby založené na metforminu

 • Gastrointestinální poruchy (nejčastěji průjem, pálení žáhy, říhání, žaludeční vředy)
 • Arteriální hypertenze - zvýšení tlaku zejména ve večerních hodinách, bolesti hlavy, rachot uší, vlny strachu se valí
 • Cirhóza jater-játra se vyvíjí v pojivové tkáni a přestane čistit krev, celé tělo je naplněno toxiny
 • Ledvinové kameny kvůli intenzivnímu vylučování solí a cukru
 • Onkologická onemocnění
 • Předčasná smrt kvůli zničeným cévám
 • Slepota

Vývoj patologií samozřejmě závisí na délce a množství léků, stejně jako na individuálních vlastnostech člověka. Přesto JE NEMOŽNÉ SE JICH ÚPLNĚ ZBAVIT!

Pokud metformin zabíjí, proč ho používají?

Mudr. Vítězslav Dvořák:

Bohužel, málo lékařů se dnes stará o zdraví pacientů. Říkám vám ještě víc, nikdo se nestará. Prostě dělají svou práci a dostávají za ni peníze. Je jim jedno, jestli se uzdravíte, nebo ne. Proto si bez obav o svědomí předepisují to, co jim úřady nebo ministerstvo doporučily. A to jsou léky na bázi metforminu, protože jejich prodej přináší dobrý zisk. Ano, a to dává efekt, i když dočasný.

Lhostejnost nemůže vyléčit! Pacienti obvykle nevědí, jaké důsledky očekávají od neustálého užívání tohoto léku, a lékaři nepovažují za nutné o tom mluvit.

Léčba diabetu agresivními chemickými léky je trestná! Ale diabetes druhého typu může být vyléčen! Hlavní věc je najít správnou terapii.

Pacienti, kteří byli léčeni metforminem již několik let, často přicházejí ke mně. Jde o nemocné lidi, kteří stárnou dříve.

Jako obvykle. Nejčastěji je diagnóza diabetu druhého typu u pacientů náhodně zjištěna během vyšetření. Současně až do tohoto okamžiku se pacient obvykle cítil dobře a nikdy si nemyslel, že má zvýšený cukr. A pak je předepsán metformin se zvýšenou dávkou.

V důsledku toho cukr klesá, ale časem se stav člověka začne postupně zhoršovat. Pacient si začíná stěžovat na chronickou únavu, obezitu, vysoký krevní tlak, bolesti hlavy. Jeho nohy začínají bobtnat a ráno i obličej. V uších zvonění. Prsty nemizí a končetiny jsou chladné. Zrak klesá. Paměť se zhoršuje.

Podle lékařů jde o cukrovku. Ale ve skutečnosti je to všechno kvůli inzulínu! Přesněji kvůli metforminu, který zvyšuje produkci hormonů na abnormální hodnoty!

NEPŘEDPOKLÁDEJTE VŠAK, ŽE BYSTE CUKROVKU VŮBEC NEMUSELI LÉČIT. Pokud si vyberete mezi léčbou cukrovky metforminem nebo vůbec neléčením, musíte si vybrat první možnost. Diabetes druhého typu bez léčby vás zabije ještě dříve. Ale s jinými příznaky.

Vnitřní orgány diabetiků vypadají jako zkažená třešeň. Játra, žaludek, ledviny, srdce a nejdůležitější krevní cévy…

Krevní cévy a cukrové vnitřní orgány!

Představte si kandované třešně nebo kandované maliny. Totéž platí pro cukrovku se všemi cévami. Stěny nádob jsou namočené v cukru a stávají se křehkými. Výsledkem je, že cévy ztrácejí schopnost zužovat se a expandovat. První, zemřou malé cevy, pak střední a velké. Cévy vyživují vnitřní orgány. Zhoršení přívodu krve vede k rozvoji chronických onemocnění.

Jak vás cukrovka ničí zevnitř:

Oslepnutí

Z cukrovky člověk ztrácí zrak. A navždy ho ztratí. Normalizace zraku postiženého diabetem nemusí být ani laserovou korekcí, protože dochází k oddělení sítnice v důsledku mnoha krvácení.

Ledviny jsou zničeny

Cukr jen ucpává močovody. Výsledkem je, že prostředí v ledvinách se stává velmi sladkým. Cukr je jako konzervační látka. Konzervuje ledviny. A postupně umírají. Chronické selhání ledvin je jen špičkou ledovce. Ledviny mohou být zcela ztraceny.

Klouby se stávají nehybnými

Synoviální tekutina zajišťuje pohyblivost kloubů. Když cevy přestanou vyživovat kloub, synoviální tekutina se již nevyrábí. Kloub se vysuší a rozpadne. Člověk zažívá takovou bolest, ze které bude lézt na zeď. Ani léky proti bolesti nepomáhají. Kloub je zcela zablokován. Člověk ztrácí možnost se sám pohybovat.

Nervový systém neodolá

Nervy, stejně jako mnoho jiných orgánů, trpí nadměrným cukrem. Postupem času se u diabetika rozvíjí psychóza, člověk se stává emocionálně nevyrovnaným. Často ho trápí deprese, nic se mu nelíbí. Chce si lehnout a zemřít.

Lidská kůže začíná hnitět!

img Nejprve se silně vysuší, objeví se škrábance, pak ekzém a pak vředy. Svaly a kosti hnijí z kůže. Existuje nepříjemný zápach. Všechno končí gangrénou.

V každém případě je cukrovka velmi nebezpečným onemocněním. Možná i nejnebezpečnější. Je mi líto těch, kteří mají cukrovku. Snažím se jim pomoci, ale všechno záleží především na sobě.

Pokud ne s metforminem, jak léčit diabetes? Vezměme například běžného důchodce, jehož diabetes se objevoval s věkem. Nyní cukr neustále roste. Předpokládejme, že bere metformin a necítí se dobře. Co může udělat, aby vyléčil diabetes? Může se ho zbavit sám?

Mudr. Vítězslav Dvořák:

Ještě jednou chci připomenout-diabetes druhého typu-komplexní, nebezpečné a systémové onemocnění. Není to nachlazení nebo průjem. Je to mnohem horší. Patologie se vyskytuje na úrovni celého těla, a proto by léčba měla být také systémová. Nestačí a je škodlivé pouze zvýšit hladinu inzulínu.

Léčba diabetu by měla být komplexní, a pouze s těmi přípravky, které kromě snížení hladiny cukru také zajišťují bezpečnost celého organismu.

Pokud hovoříme o konkrétních lécích, s nimiž mohou lidé léčit cukrovku sami, pak bych doporučil takový lék, jako je Insunol. V roce 2015 ji vyvinul Český institut endokrinologie. Není to chemie jako Metformin, ALE PŘIROZENÝ ANTIDIABETICKÝ KOMPLEX OBSAHUJÍCÍ MNOHO RŮZNÝCH AKTIVNÍCH SLOŽEK.

Složení léku zahrnuje všechny potřebné vitamíny, makro a mikroelementy, stejně jako extrakty pro diabetes druhého typu.

Insunol je dobrý, protože nepoškozuje tělo. Navíc to dělá tělo diabetika silnější. Ale co je nejdůležitější-to pozitivně ovlivňuje onemocnění ze všech stran.

Účinnost Insunol je bezprecedentní! Poté, co jsme začali doporučovat tento komplex našim pacientům, procento zotavení.... A mám na mysli ÚPLNÉ ODSTRANĚNÍ PŘÍZNAKŮ DIABETU, které se zvýšily na 96 %. To znamená, že 96 lidí ze 100 se rozloučí s patologií. Už nemají zvýšený cukr a cítí se skvěle.

Upřímný dopis o léčbě diabetu

Chci vám ukázat dopis od Františky Vaňkové, České důchodkyně. Nebyla léčena na naší klinice (nemohla přijít k nám, protože se necítila dobře). Poradil jsem jí telefonicky. Nakonec se uzdravila.

Tohle napsala.

Františkа Vaňkové, 67 let. Česká důchodkyně, která bojuje s cukrovkou. Žije v Budapešti

"Proč jiní lékaři skrývají před lidmi tak skvělý lék, jako je Insunol? Měl jsem hroznou cukrovku. Mám ho 18 let. Od 49 let. Nedávno způsobil vážné komplikace očím a ledvinám. Ledviny téměř nefungovaly, neustále jsem cítila aceton. Moje dcera se mnou nemohla být. Plus trvalé vředy na nohou a černé špičky prstů. Doslova jsem umírala. Naši doktoři mi řekli, že nemám moc času.

Řekla jsem dceři, aby se zamyslela nad mými posledními dny. Žila jsem dobrý život, ale stejně jsem nechtěla umřít. I když jsem hystericky křičela, že chci umřít, nechtěla jsem to. Vaše klinika se stala mou poslední nadějí. Věděla jsem, že úspěšně léčíte cukrovku, ale stejně jsem tomu moc nevěřila - všichni říkají, že se nedá vyléčit, že bych jela zbytečně. Proto jsem nepřijela. Ale pak jsem vás viděla v televizi a rozhodla jsem se zavolat.

Děkuji moc za vaši radu a za Insunol, který jste mi poslal. Začala jsem ho brát hned. Od té doby uplynuly čtyři měsíce a jsem stále naživu. A dokonce budu žít déle, jak říkají lékaři, cukr se mi stal normálním. Ale cítím to sama. Za posledních 10 let jsem se necítila tak zdravá a bez cukrovky jako teď! Začala jsem dobře spát, ztratila jsem pocit neustálé žízně, přestala jsem neustále chodit na toaletu, nezůstaly žádné stopy po neustálé únavě a slabosti. Tlak přestal růst. Začala jsem lépe vidět. Pořád se léčím, ale určitě to zvládnu. Děkuji moc za Insunol"

Řekněte nám, jak rychle může Insunol pomoci?


Mudr. Vítězslav Dvořák:

Upřímně řečeno, proces není rychlý,ale podrobněji. Bude to trvat několik měsíců. To může trvat šest měsíců.

Musíte být připraveni na dlouhodobou léčbu. Ale po léčbě se zbavíte příznaků které vás trápí a budete moci žít normální zdravý život, jak jste žili před cukrovkou.

Insunol pomáhá všem, včetně seniorů s oslabenou imunitou.

Řeknu vám krok za krokem, co se stane během léčby

Obnova krevních cév

Hlavním účinkem Insunol není jen to, že odstraňuje cukr z krve, a tak normalizuje hladiny glukózy, ale také rozpouští cukr, který již pronikl stěnami krevních cév díky terminia chebula, která je jeho součástí. Stěny сev, jako by byly osvobozeny od ledu, opět získávají možnost zúžení a protažení. Krevní sraženiny se rozpustí, krevní cévy se vyčistí. Obnovuje se malé kapiláry. Výsledkem je, že osoba již nezvyšuje tlak, slabost a ospalost mizí a zlepšuje se hojení ran a řezů. Navíc se objeví více energie. Lidé okamžitě chtějí dělat domácí práce a starat se o venkovský dům.

Normalizace hladiny glukózy

Má velmi užitečný účinek, a to snižuje inzulínovou rezistenci. Je to velmi pozoruhodná vlastnost. Biologicky aktivní složky léku pronikají přímo do svalových, tukových a jaterních buněk a stimulují je tak, aby začaly lépe reagovat na přítomnost hormonu v krvi. V medicíně se tento proces nazývá "sekundární tvorba buněk". V důsledku toho se v průběhu času buňky začnou aktivně konzumovat glukózu, což vede ke snížení koncentrace v krvi. Pro tělo je to nejbezpečnější způsob použití glukózy.

Pacienti se začínají cítit dobře kdykoli během dne, včetně po jídle. Už je netrpí žízní. Už žádné ekzémy a vyrážky. Svědění pohlavních orgánů zmizí. Pacienti přestávají často chodit na záchod.

Pokud mluvíme o fyzických ukazatelích, hladina glykosylovaného hemoglobinu se snižuje, koncentrace cukru a acetonu v moči se snižuje.

Stokes přebytečný tuk!

S úbytkem hmotnosti 10 kg je riziko nebezpečných účinků diabetu sníženo téměř o 50%.

Normalizace potence

Mnoho diabetiků je impotentní. Jedna z úžasných akcí Insunol je zaměřena na normalizaci hladiny testosteronu a návrat zdravé potence. Dokonce i v 50, 60 letech jsou muži schopni mít sex.

Zlepšuje stav kůže, kostí a svalů

Dokonce i těžce poškozená kůže se zotavuje. Vředy se hojí, kůže přestane hnisat a vysychat. Totéž se děje s kostmi, obnoví se jejich zdravé složení, přestanou být křehké. Zotavení se vyskytuje ve všech tkáních, svaly se stávají pružnými.


Motýlí efekt pro každého diabetika!

Efekt Insunol je podobný působení motýlího křídla, které způsobuje řetězovou reakci hojení vnitřních orgánů a zlepšení pohody. Počínaje normalizací krevních cév a konče obnovením zraku a kloubů.

Snadné probuzení

Ráno se probudíte a snadno odlétáte z postele - nemusíte se nutit, abyste vstali, protáhli se a roztírali si tvrdé nohy, vrzali záda a krk. Ráno je vaše tělo plné energie a síly.

Skvělé zdraví a nálada

Ráno a celý den. Spěte dobře a dost. Cítíte se mladší. V noci už nemusíte běhat na záchod. Nic vás nebolí a nemáte svědění.

Vynikající snídaně

Do menu přidáte různé produkty. Už nebudete muset dodržovat přísnou dietu. Vzpomenete si na chuť těch pokrmů, na které jste se dříve snažili zapomenout. Žádné další diety s nízkým obsahem sacharidy. Vychutnejte si vaše oblíbené pokrmy!

Hrdinská síla

Když odejdete z domova, už se nemusíte starat o své nohy - nechodte jako břemeno, můžete dokonce chodit celý den a vaše nohy nejsou unavené. Sandály, boty, ponožky nezanechávají stopy na oteklých nohou, jako provaz v klobáse.

Absolutní ticho

Jste naprosto klidní a uvolnění. Už neexistuje neustálá bolest, která pohltí vaše vědomí a nedovolí vám soustředit se na něco jiného. Když nic neuškodí, obyčejné věci, na které se dlouho zapomnělo, zvuky, vůně se staly jasnějšími.

Dobře viditelné

Silně poškozené vidění se začne postupně zotavovat. To, co jste dříve špatně viděli, bude jasné. Z dálky můžete znovu vidět číslo autobusu, znovu můžete obdivovat krásu přírody.

A co je nejdůležitější, prodloužíte svůj život! Zároveň se i ve stáří budete cítit zdravě a energicky. Nebudete muset nakládat s obavami svých příbuzných. Postaráte se sami o sebe.

Nedostatek Dialinu v Českých lékárnách!

Pokud víme, koupit Insunol v lékárnách je velmi obtížné. Tento lék je zřídka dostupný. Je to pravda? A co můžete českým diabetikům radit?

- Ano, to je pravda. Insunol vyrábí se v malých, omezených dávkách, a proto se nedostává do lékáren. Většina jde bohužel do zahraničí, část si kupují soukromé kliniky.

Ale mám dobré zprávy pro čtenáře vašeho časopisu. Konzultoval jsem s kolegy a rozhodl jsem se nabídnout vašim čtenářům nějakou část Insunol, kterou jsme koupili za minimální cenu. Léky doručíme na poštu do všech krajů ČR.

Budu mluvit o podmínkách získání Insunol.

Musíte:

 • Musíte být na území České republiky. Mimo zemi nebudeme posílat Insunol.
 • Insunol můžete získat POUZE PRO OSOBNÍ POUŽITÍ. Žádáme prodejce, aby neprodávali Insunol s vysokou přirážkou. Vydělávání peněz na nemocných je nelidské! Insunol bude zaslána osobě pouze v množství nezbytném k léčbě jedné osoby - nebo dvou lidí - pokud je v rodině více diabetiků).

Chcete-li se zúčastnit našeho programu, musíte kliknout na tlačítko "točit" na kole se slevami umístěnými níže. V závislosti na tom, co kolo ukáže, budete moci získat Insunol s určitou slevou. Kolo můžete otáčet pouze jednou.

Využijte této šance, dokud ji ostatní nechytnou!

Bohužel tuto drogu nemáme v dostatečném množství pro všechny diabetiky v Česku. Proto jsme se rozhodli, že ho nabídneme těm, kteří žádost na webu zanechají rychleji než ostatní. Pokud chcete léčit cukrovku s tímto jedinečným komplexem, doporučuji vám, abyste si ji objednali co nejdříve, pokud je ještě k dispozici.

Pozor! Insunol končí rychle!
Počet dostupných obalů se rychle snižuje!

počet balíčků se slevou je:

19 PCS.

Vy můžete vyplnit formulář a získat "Insunol" za zvýhodněnou cenu

Pozor!
Návštěvníci našich webových stránek mají výjimečnou příležitost získat Insunol se slevou až 50%! Musíte spustit kolo štěstí stisknutím tlačítka "VRTĚT". Pokud se na vás usměje štěstí, můžete si objednat produkt za ještě nižší cenu! Hodně štěstí!


VRTĚT

Diskuse

Bohumila Králová
Děkuji za vaši laskavost! Snažila jsem se koupit Insunol na jiné klinice. Řekli mi desetkrát vyšší cenu. Odmítla jsem. A pak můj známý ukázal odkaz na tento článek. Objednala jsem si u vás. Přivezli mě rychle. Už se léčím a už mám výsledky!
Tomáš Soukup
Potvrzuji slova lékaře! Metformin je špatný-záměrně otravují lidi tím, aby na nich vydělali peníze! Bral jsem ho sedm let. A neměl jsem výsledky. Cukrneustále rostl. Jen se to zhoršilo. A pak jsem našel Insunol. Je to jako nebe a země. Tento přírodní lék skutečně zlepšuje stav na rozdíl od nebezpečné chemie. Lidi, doporučuji všem jen Insunol.
Mária Pešková
Ach, také jsem trpěla tímto diabetem, dokud jsem se nedozvěděla o Insunol. Měla jsem všechno jako důchodci. Stále však byla pozorována hypertenze a zvýšený cukr (200 - 230), který mě neustále zvracel. Kromě toho má nadváha 120 kg s malou postavou. Edém, dušnost, tím jsem trpěla. Tělo se potilo a často hniloby. Teď není. Projšla jsem léčbou Insunol. Teď se cítím jako živý člověk. Ztratila jsem hmotnost, tlak přestal růst. Obecně je vše v pořádku, což vám také přeji.
Vojtěch Havlíček
Je to vynikající nástroj pro snížení cukru. O měsíc později cukr klesl z 14 mmol / l na 7,9! Léčte se!
Rostislav Hruška
Díky, objednal jsem si to. Konzultant mi zavolal, zeptal jsem se ho, kolik léků zbývá. Řekl, že stále existuje, ale stále více se objednává-pravděpodobně se lidé dozví o této příležitosti. To by mohlo brzy skončit.
Štefan Horák
Každá nemoc pro některé lidi je utrpení a pro jiné podnikání. Lékárny už dávno ukázaly svou pravou tvář - vše, co od nás potřebují, jsou naše peníze a naše zdraví!
Matěj Šimek
Mám cukrovku. A vzpamatoval jsem se. Teď každý rok jsem absolvoval kurz s Insunol, abych se vyhnul relapsům. Ti, kteří tento lék nezkusili, radí jim!
Alexandra Valentová
Insunol je u konce !!!!!!!! Neměl jsem čas. Říkají, že včera tam pořád ještě byla, a dnes už je pryč ... Diabetes mě už trápil. Nevím co dělat. Měl jsem naději na Insunol. Opravdu není co dělat?
Lucie Macháčková
Také jsem neuspěl. Na co bych se teď měl zacházet ??? Kamarádka mi řekla o Insunol. Velice ho chválila, chtěla jsem také nařídit, ale neměla jsem čas. Je mi to lito.
Magdalena Kubíčková
Ahoj všichni. Je mi 59 let, počáteční hmotnost je 124 kg. Dnes je hmotnost 80 kg, výška - 168 cm. Hladina glukózy se pohybovala od 18 do 12, to bylo také 29. Nyní 5.0. Užívám Insunol tři měsíce. Výsledek mě baví. Ani jeden lék mi nepomohl.
Miroslav Ovčačík
Prodáte to ještě? A kdy? Chtěl bych také objednat!!
Hana Horáková
Insunol je opět v prodeji! Jak je na webu napsáno, klinika nabídla pro české diabetiky dalších 1000 balení! Podle lékařů je to poslední, co mohou udělat.
Kryštof Bartoš
Díky! objednal jsem si to. Slíbili mi to pozítří. Okamžitě zahájím léčbu.
Zbyněk Bezucha
Droga je skvělá. Beru to na týden a už si všimnu pozitivních změn. Kontroluji cukr několikrát denně. Roste výrazně méně. Pokud to vyjde, pak je šance, že se uzdravím.
Matěj Hruška
Cukrovka je velmi zákeřné onemocnění. Mám ho už čtyři roky, žádné vnější projevy nebyly, jen občas došlo k suchu v ústech. Proto moc nevěřím na uříznuté nohy a tak dále. Ale nedávno jsem omdlel. Odvezli mě do nemocnice, udělali testy. Dopadlo to velmi špatně. Ledviny jsou v prekancerózním stavu, cévy jsou tak opotřebované, že lékaři byli šokováni. To se stane, když neléčíte nemoc.
Vesta
Můj otec má cukrovku a nechce brát prášky. Ví někdo, zda Insunol mu může pomoci?
Monika Krausová
Samozřejmě mu to pomůže! V každém případě je lepší vyzkoušet, zejména proto, že Insunol stojí podstatně méně než stejný metformin.
Ludmila Čechová
Dialain je skvělý lék. Cukrovka byla nalezena u naší dcery. Je jí teprve sedm let. Nechtěla jsem jí od té doby dávat chemii, protože je ještě velmi malá. Konzultovala jsem to s mnoha endokrinology. Rozhodli jsme se vybrat Insunol. Pomohlo jí to dobře. Cukr téměř přestal stoupat. Zároveň už nepije Insunol.
Petra Beránková
Poděkování. Objednala jsem 10 balení. Dokud ještě je, musím ho dostat!
Vladimíra Matějková
Máte deset balíčků a nikdo nedostane ani jeden.
Jakub Brož
Děkuji. Nechal jsem žádost.

Objednejte si Insunol v Česku